Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

Witaj w naszej szkole Pływanie Turniej wiosenny
Turniej wiosenny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 maja 2010 10:00

naglowekwiosenneplywanie

 

     Zawody pływackie odbyły się w dniu 07.04.2009 r. (wtorek) na pływalni „Laguna”. Organizatorami imprezy była Szkoła Podstawowa Nr im. Stanisława Staszica w Złotowie oraz ZCAS.
Do zawodów zgłosiło się 14 szkół z powiatu złotowskiego: Łącznie, w wiosennych mistrzostwach  uczestniczyło 139 uczniów. Każdy uczestnik miał prawo startu w dwóch konkurencjach  i sztafecie. Rozegrano 41 biegów w poszczególnych kategoriach wiekowych i stylowych.
 

     Zawody rozpoczęły się o godz. 900 a zakończyły o godz. 1330 wręczeniem słodyczy, które ufundowała  pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotowie oraz dyplomów medali, pucharów i sfinansowanych przez Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej.

W rozgrywkach sztafetowych kolejne miejsca zajęły:

- I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Złotowie

- II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie

- III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Złotowie 

     Podczas zawodów został ustanowiony nowy rekord pływalni „Laguna” na dystansie 50 m w kraulu na piersiach (00:33:19) przez ucznia z klasy VI b naszej szkoły Mariusza Mrotka.  

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy.  

Oto lista naszych medalistów:

- Kabatek Maciej – III m-ce - 25 m, styl dowolny, chłopcy kl. I, 

- Stanisławska Julia – II miejsce - 25 m ,styl dowolny, dziewczęta kl. II ,

- Fornalska Marika – III m-ce - 25 m, styl dowolny, dziewczęta kl. II, 

- Jaroch Bartłomiej – I m-ce - 25 m, styl dowolny, chłopcy kl. II, 

- Stanisławska Julia – I m-ce - 25 m, styl dowolny, dziewczęta kl. III, 

- Nowicki Borys – I m-ce -25 m, styl dowolny, chłopcy kl. III, 

- Blicharz Paweł – III m-ce - 25 m, styl dowolny, chłopcy kl. III, 

- Fornalska Marika – II m-ce - 25 m, styl grzbietowy, dziewczęta kl. III, 

- Blicharz Paweł I m-ce - 25 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. III, 

- Jaroch Bartłomiej III m-ce - 25 m ,styl grzbietowy, chłopcy kl. III, 

- Kasińska Katarzyna – II m-ce - 25 m, styl dowolny, dziewczęta kl. IV, 

- Blicharz Marta – II m-ce - 25 m ,styl grzbietowy, dziewczęta kl. IV, 

-  Skrzydlak Mikołaj – II m-ce - 25 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. IV, 

- Kucharski Oskar – III  m-ce - 25 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. IV, 

- Kasińska Kasia – II m-ce - 25 m, styl klasyczny, dziewczęta kl. IV, 

- Weimann Filip – II m-ce –25 m, styl klasyczny, chłopcy kl. IV, 

- Wiebskowski Mateusz – III m-ce - 25 m, styl klasyczny, chłopcy kl. IV, 

- Cybulska Aleksandra – II m-ce - 50 m, styl dowolny, dziewczęta kl. V, 

- Witkowski Wiktor – I m-ce - 50 m ,styl dowolny, chłopcy kl .V, 

- Cybulska Aleksandra – I m-ce - 50 m, styl grzbietowy, dziewczęta kl. V, 

- Witkowski Wiktor – I m-ce - 50 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. V, 

- Cieślak Barbara – II m-ce - 50 m, styl klasyczny, dziewczęta kl. V, 

- Kosecki Jan – Ii m-ce - 50 m, styl klasyczny, chłopcy kl. V, 

- Chmielecki Ksawery – III m-ce - 50 m, styl klasyczny, chłopcy kl. V, 

- Reczulska Ewelina – I m-ce – 50 m, styl dowolny, dziewczęta kl. VI, 

- Boch Klaudia – III m-ce - 50 m, styl dowolny, dziewczęta kl. VI, 

- Mrotek Mariusz – I m-ce 50 m styl dowolny chłopcy kl. VI, 

- Jagodziński Mikołaj – II m-ce - 50 m, styl dowolny, chłopcy kl. VI, 

- Reczulska Ewelina – I m-ce - 50 m, styl grzbietowy, dziewczęta kl. VI, 

- Wesoły Karolina – II m-ce - 50 m, styl grzbietowy, dziewczęta kl. VI, 

- Jagodziński Mikołaj – I m-ce – 50 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. VI,

- Maliszewski Michał – II m-ce - 50 m, styl grzbietowy, chłopcy kl. VI, 

- Misztal Aleksandra – II m-ce - 50 m, styl klasyczny, dziewczęta kl. VI, 

- Mrotek Mariusz – I m-ce - 50 m, styl klasyczny, chłopcy kl. VI.

 

 

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 6 Czerwiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Laura, Norbert